Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Helsinki Malmi

Myymälä
Arto Horttanainen
Myymäläpäällikkö
Tilatukku Express, Myymälätoimitukset
Puh: 0504710935
Sp: arto.horttanainen@tilatukku.fi

Projektimyynti
Hannu Pirinen
Myyntijohtaja
Puh. 0505956005
Sp. hannu.pirinen@tilatukku.fi

Jan Ek
Projektimyynti
Puh. 0503218887
Sp. jan.ek@selog.fi

Niko Niklander
Projektimyynti
Puh. 0401965157
Sp. niko.niklander@selog.fi

Tomi Pirinen
Toimitusjohtaja
Puh. 0440123402
Sp. tomi.pirinen@tilatukku.fi

Kuljetukset/Varasto
Santeri Iljama
Tilatukku Express
Puh. 0504005495

Tero Kotavalko
Varastovastaava
Puh. 0405120012

Toni Skogster
autonkuljettaja/varastomies
Puh. 0406201404

Tampere

Jere Rantanen
Aluemyyntipäällikkö
Puh. 0469205327
Sp. jere.rantanen@selog.fi

Mikko Särkimäki
Varastomyynti
Puh. 0401284140
Sp. mikko.sarkimaki@selog.fi

Lappeenranta

Petri Mensonen
Projektimyynti
Puh. 0504343934
Sp. petri.mensonen@selog.fi

Kaikki sähköpostiosoitteet tulevat muuttumaan lähiaikoina muotoon @tilatukku.fi.

Osoite

Aukioloajat:
Kaikki toimipisteet 07.00-16.00

Tilatukku Helsinki
Teerikukonkuja 1
00700 Helsinki

Tilatukku on muuttanut uusiin tiloihin Malmille Helsinkiin.

Tilatukku Tampere
Automiehenkatu 30
33840 Tampere

Tilatukku Lappeenranta
Teollisuuskatu 11
53600 Lappeenranta

 

 

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.